O nas

Przede wszystkim

zaufanie

Przez wiele lat pracowaliśmy w międzynarodowych korporacjach budując nasze kariery, jednak czegoś nam zawsze brakowało. Dlatego w 2015 roku postanowiliśmy założyć wspólnie Value Engineering, biuro projektowe, które będzie opierać się na zaufaniu i szacunku do drugiego człowieka.

Zaczęliśmy od małej rodzinnej firmy, którą prowadziły trzy małżeństwa, a dziś pracuje z nami zespół ponad 70 osób.

Wciąż się rozwijamy i szukamy nowych obszarów biznesowych. Mimo to nie utraciliśmy unikalnej i przyjaznej atmosfery, którą udało nam się stworzyć na samym początku.

Nasz zespół

To ludzie

tworzą firmę

Środowisko naszej firmy przyciąga zdolnych i doświadczonych inżynierów i projektantów dając im szansę rozwoju i pracy przy ciekawych projektach.

Posiadamy specjalistów z branży drogowej, mostowej, sanitarnej, geotechnicznej, melioracyjnej, organizacji i bezpieczeństwa ruchu, elektryki i telekomunikacji, a także geodezji i gis.

Z takim zespołem jesteśmy w stanie skutecznie pracować na wszystkich etapach inwestycji. Zaczynając od opracowań ogólnych koncepcji, przez studia wykonalności, po projektowanie i uzyskanie wszystkich decyzji administracyjnych, a kończąc na finalnym nadzorze nad realizacją.

Kim jesteśmy?

Ludzie

godni zaufania

Ideą, która nam przyświecała od samego początku, było stworzenie firmy, która połączy doświadczenia i wiedzę wielu osób. Gdy przed laty tworzyliśmy nasze biuro projektowe wiedzieliśmy, że nasz sukces zależy od pracy zespołowej.

Dlatego w Value Engineering szukamy wartości we wszystkim co robimy. Każdy projekt, bez względu na jego wielkość, traktujemy z podobnym zaangażowaniem i uczciwością. Cały czas mając w pamięci, by w ten sam sposób traktować naszych pracowników, dając im swobodę, wsparcie i pełne zaufanie.

Ponieważ jesteśmy przekonani, patrząc choćby na nasze małżeństwa, że wszystko co wartościowe, opiera się na zaufaniu.