Kariera

dołącz do

naszego zespołu!

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

wartościowi

ludzie

W Value Engineering najważniejszy jest człowiek. Kiedy w 2015 roku otwieraliśmy firmę nikt z nas nie przypuszczał, że ciągu zaledwie kilku lat rozrośniemy się to tak dużego zespołu.

Chcieliśmy otworzyć firmę rodzinną, w której będzie panowała przyjazna atmosfera, do której każdy z nas będzie z radością przychodził. Chcieliśmy, by każdy czuł się tu dobrze, mogąc uczciwie i rzetelnie pracować, z dala od stresu wielkich korporacji. Od samego początku budowaliśmy atmosferę wzajemnej życzliwości, swobody pracy, przestrzeni do rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń.

To wszystko nam się udało.

Dziś pracuje z nami ponad 70 osób, inżynierów, projektantów i specjalistów z różnych branż. Cały czas się rozwijamy i szukamy nowych obszarów, jako biuro projektowe. Dlatego jeżeli posiadasz niezbędne kwalifikacje z zakresu projektowania, zapraszamy do nas .

Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

nasza misja i wartości

Value Engineering

to sposób myślenia

Value Engineering to firma, w której możemy pracować według naszych wartości. Chcieliśmy stworzyć wyjątkowe środowisko pracy, gdzie wzajemny szacunek, uczciwość, życzliwość i rzetelność, będą naszą codzienną rutyną.  Dlatego Value Engineering to nie tylko nazwa, ale nasz sposób myślenia.

Staramy się dodać wartość do tego, co robimy na co dzień.

Mając to wszystko na uwadze zbudowaliśmy firmę, której misją jest stworzenie swobodnej przestrzeni do pracy dla inżynierów i projektantów. Pracy opartej na zrównoważonym rozwoju.

VE Misja

Tworzymy przestrzeń do swobodnej i twórczej pracy dla inżynierów na miarę XXI wieku.

VE Wartości

Przede wszystkim uczciwość, rzetelność, zaangażowanie i wzajemny szacunek.

po godzinach

Value Engineering

po godzinach

Ważne są wzajemne relacje i spędzanie razem czasu w innym środowisku niż praca. Czasem jest to poligon, gdzie zamiast komputera i map geodezyjnych mamy w ręku karabinek paint ball.


Liczy się dobra zabawa. Dlatego jeździmy razem na rowerach, regularnie gramy w siatkówkę, chodzimy na bilard lub na kręgle.

Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, bo na brak chęci nie możemy narzekać.